Rusztowania modułowe, ramowe typ Plettac, szalunki Trio, Domino Peri – Wrocław

Od kogo wybrać rusztowania modułowe – Wrocław?

Wydawałoby się, że we Wrocławiu nie jest ciężko o dobre wyposażenie miejsca budowy. W praktyce jednak nic bardziej mylnego. W tym aspekcie konieczne jest w 100% profesjonalne podejście do kwestii sprzętu. Jeśli szukasz takowego do pracy na wysokości, proponujemy więc rusztowania modułowe. Od lat Zapewniamy efektywne rozwiązania dla budowy w okolicach Wrocławia. Korzystają z naszej pomocy różni właściciele firm budowlanych i wykończeniowych. Nasze rusztowania ramowe i szalunki to idealny z perspektywy dowolnej firmy realizującej podobne projekty. Posiadamy w praktyce rozbudowaną ofertę. Deskowania czy rusztowania modułowe typ Plettac z naszego asortymentu znajdują zastosowanie w ramach wykończenia praktycznie dowolnych konstrukcji. Cechuje je wygoda i łatwość montażu. Nasze rusztowania modułowe i rusztowania ramowe charakteryzują się prostotą i szybkością montażu. Pozostaje to nie bez znaczenia, jednak poza samymi głównymi elementami, konieczne są także części wzmacniające oraz łączące. Wynika to z modułowej konstrukcji poszczególnych rozwiązań. Poza samym rusztowaniem, do jego montażu potrzebne są schodnie, szyby windowe, ławy fundamentowe oraz stemple budowlane. Poza tym niezbędne jest także właściwe zabezpieczenie całego rusztowania przy użyciu siatki ochronnej na rusztowanie, plandeki ochronne na rusztowanie, wież wyporowych bądź podparcia stropowego. Do tego oczywiście wliczamy słupy żelbetonowe. Na co zwrócić szczególną uwagę, jeśli chodzi o stawianie rusztowań? Więcej na ten temat dowiesz się właśnie tutaj.

Rusztowania elewacyjne Wrocław Szalunki Trio i Domino Peri Wrocław

Dlaczego warto przemyśleć rusztowania modułowe typ Plettac i rusztowania ramowe – Wrocław?

Z tego względu, że pozwolą Ci one tworzyć innowacyjne konstrukcje. Te z kolei po prostu ułatwiają pracę na wysokościach. Niezależnie od tego, czy Twoja budowa znajduje się w okolicach Wrocławia czy w innym miejscu Polski. W zakresie rusztowań modułowych, montażu takich rusztowań oraz części do ich łączenia jesteśmy jedną z czołowych firm na terenie kraju. Zapewniamy schodnie, szyby windowe, ławy fundamentowe, siatki ochronne na rusztowanie i wiele innych. Dopasowujemy się dzięki temu do potrzeb klienta. Zapewniamy nie tylko bezpieczeństwo i staramy się, aby pracownicy błyskawicznie mogli przystąpić do pracy powyżej poziomu gruntu. Rusztowania modułowe powinny zawsze znaleźć się na czele Twojej listy narzędzi budowlanych. Ponadto musisz też brać pod uwagę dodatkowe wyposażenie, które zostało wskazane powyżej. Pozwala ono łączyć poszczególne poziomy, jak i stabilizować całą konstrukcję.

W naszej ofercie możesz łatwo dostosować rusztowania do potrzeb każdego projektu. Wystarczy, że przy zawieraniu z nami umowy odpowiednio wskażesz swoje preferencje. Montaż wymaga jednak specjalistycznych umiejętności. Dotyczy to zarówno rusztowań modułowych, jak i rusztowań ramowych niezależnie od ich bazowego typu. Nie martw się! Montaż rusztowań to również część naszej umowy, jeśli się zdecydujesz. Gwarantujemy, że pracownicy szybko wejdą na wysokość i rozpoczną wykonywanie obowiązków, aby dopiąć wszelkie terminy na czas. Wiemy jak bardzo jest trudne, a jak kary umowne wysokie. Montaż rusztowań przekłada się potem na efektywniejszą pracę i bezpieczeństwo, jeśli chodzi o podstawowe obowiązki. Proponujemy też korzystanie z m.in. rusztowań modułowych typ Plettac lub szalunków Trio Peri. Możliwa jest także naprawa szalunków, tak aby aby dopasować się do potrzeb budowy we Wrocławiu bądź poza jego granicami.

Rusztowania modułowe Wrocław Montaż rusztowań modułowych Wrocław

Bezpieczeństwo z punktu widzenia każdego rusztowania modułowego Plettac

Niezależnie od tego czy potrzebujesz szalunków Domino Peri, rusztowań ramowych czy rusztowań modułowych, to podstawą od początku jest bezpieczeństwo. Rusztowania modułowe typ Plettac są bardziej kosztowo-efektywne niż normalne rusztowania. W każdym wypadku jednak zabezpieczenie rusztowania wolnostojącego jest absolutnym priorytetem przy każdym projekcie budowlanym. Dotyczy to wynajmu, kupna, następnie stawiania, pionowania, jak i montażu od początku do końca. Ponadto trzeba też dopasować rodzaj rusztowania do potrzeb, a także konstrukcji. Dlatego w naszej ofercie możesz wybierać spośród:

 • Rusztowań fasadowych,
 • Rusztowania modułowe typ Plettac,
 • Rusztowań wolnostojących,
 • Rusztowań ochronnych,
 • Rusztowania ramowe,
 • Rusztowań przemysłowych,
 • Rusztowań roboczych,
 • Rusztowania ramowe typ Plettac,
 • Rusztowań elewacyjnych,
 • Rusztowań przejezdnych,
 • Rusztowań podporowych.

W zasadzie każdy typ wymienionych powyżej zapewnia one odporność na warunki atmosferyczne i obciążenia. Nie trzeba też szczególnie obawiać się o ich stabilność, jeśli zostały właściwie osadzone. Trzeba jedynie zwracać uwagę na konserwację. Dla rozwinięcia powyższej tezy, jeśli chodzi o dostosowanie funkcjonalności do potrzeb, to rusztowania fasadowe minimalizują ryzyko wypadków i upadków na placu budowy, tak samo rusztowania ochronne. Oba typy zapewniają bezpieczną realizację. Nie oznacza to jednak, że rusztowania ramowe typ Plettac, Plettac rusztowania, szalunki Trio Peri czy Szalunki Domino Peri są okazują się gorszym wyborem. Nic bardziej mylnego. Pozwól, że doprecyzujemy szczegóły i określimy co będzie dla Ciebie najlepsze z perspektwy realizacji na terenie Wrocławia.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.