Rusztowania modułowe, ramowe typ Plettac, szalunki Trio, Domino Peri – Katowice

Od kogo zamówić rusztowania modułowe lub ich montaż na terenie Katowic?

Przedsiębiorcy z branży budowlanej najczęściej przy realizacja poszczególnych projektów korzystają częściowo z wyposażenia zewnętrznego. Nic dziwnego, gdyż niejednokrotnie okazuje się to efektywniejsze z perspektywy kosztów. Zajmujesz się wykonywaniem różnych projektów budowlanych? Doskonale! Skorzystaj więc z naszego zaplecza technologicznego w postaci m.in. rusztowań ramowych Plettac! Zapewniamy dostęp do nich, a także wykonujemy montaż rusztowań i kompleksową naprawę szalunków. Twoja wygoda, ostateczne koszty i bezpieczeństwo pracowników to szczegóły, na które stawiamy znaczny nacisk. Zapewniamy przez to dodatkowe elementy wyposażenie, takie jak:

 • deskowania,
 • stemple budowlane,
 • szyby windowe,
 • plandeki ochronne na rusztowanie.

Rusztowania elewacyjne Katowice Szalunki Trio i Domino Peri Katowice

Ponadto dostaniesz u nas różne typy dostępnych rusztowań: standardowe rusztowania ramowe, nowoczesne rusztowania modułowe typ Plettac oraz szerokie spektrum szalunków. W zakres tych ostatnich wchodzą przede wszystkim szalunki Domino Peri lub szalunki Trio Peri. Ułatwimy Ci realizowanie zleceń lub fragmentów projektów budowlanych na wysokościach, Skontaktujesz się z nami i umów na dowolny termin. Zapewnimy Ci rusztowania, takie jak:

 • Rusztowania wolnostojące,
 • Rusztowania ochronne,
 • Rusztowania podporowe,
 • Rusztowania przemysłowe,
 • Rusztowania robocze,
 • wiele innych.

Jakie wybrać rusztowanie modułowe w Katowice lub okolicach?

W tym aspekcie proponujemy Ci nasze rozwiązania. Kierujemy się w naszej ofercie nastawieniem na praktykę oraz w pełni bezpieczne warianty wyposażenia budowy. Rusztowania modułowe są szybkie montażu, ale tylko jeśli korzystasz z usług fachowej firmy, która postawi pod nie dobre podstawy. To samo tyczy się rusztowania ramowego. Trzeba jednak w tym celu posiadać odpowiednią wiedzę, a także doświadczenie w montażu rusztowań na różnych typach podłoża. Opieramy się na rusztowania modułowych. Stosujemy jednak także różne warianty typu rusztowania Plettac czy też szalunki Trio Peri oraz szalunki Domino Peri. Konstrukcja wszystkich wymienionych oraz korzystanie ze zdywersyfikowanych opcji zapewnia stosunkową elastyczność w podejściu do wykończeń. Poza samymi ramami oraz modułami potrzebne są także: ławy fundamentowe, stemple budowlane, szyby windowe czy tzw. plandeki ochronne na rusztowanie. Potrzebne są z perspektywy m.in. stawiania najbardziej istotnych fragmentów rusztowania wolnostojącego. Zapewniają bezpieczniejszą pracę powyżej poziomu gruntu oraz stabilniejszą podstawę. Budynki w trakcie prac budowlanych wymagają niestety angażowania dodatkowych zasobów i czasu.

Czym charakteryzują się nasze rusztowania modułowe w Katowicach?

Stawianie rusztowań ramowych wymaga lat doświadczenia. Podobnie jest z rusztowaniami modułowymi. Wynika to przede wszystkim z potrzeby zapewnienia bezpieczeństwa każdej osobie, która następnie wejdzie na wysokość. Niezależnie od tego czy będzie to w Katowicach czy innym mieście, możemy wykonać dla Ciebie montaż rusztowania, abyś zyskał całkowitą pewność. Jeśli będzie to wymagane przeprowdzimy też naprawę szalunków. Jesteśmy pewni, że przekłada się to na zdecydowanie efektywniejszą pracę i szybsze rozpoczęcie pracy. Znamy nasz sprzęt i wiemy jak z nim pracować. Postawimy więc konstrukcję szybciej niż np. Twoi pracownicy. Dotyczy to rusztowań modułowych typu Plettac czy szalunków Domino Peri. Zadbamy też o szybkie postawienie rusztowań ramowych oraz szalunków Trio Peri. Zawsze zabezpieczenie postawionego rusztowania ramowego powinna być jego stabilność. Dotyczy to każdego typu, czyli: rusztowania Plettac, rusztowania modułowego typ Plettac czy rusztowania ramowego typ Plettac.

Szalunki Domino Peri, szalunki i inne a montaż w Katowicach

Przede wszystkim polecamy rusztowania ramowe typ Plettac bądź szalunki Trio Peri. To jednak jedynie wycinek możliwości, z których można korzystać jeśli chodzi i montaż. Szalunki to też świetne rozwiązanie. Zawsze jednak warto przemyśleć dopasowanie typu rusztowania do własnych potrzeb oraz postępu prac. Dlatego w naszym asortymencie znajdziesz szerokie spektrum opcji. Poza wymienionymi powyżej możesz zamówić i wynająć także:

 • Rusztowania elewacyjne,
 • Rusztowania przejezdne,
 • Rusztowania fasadowe.

Rusztowania modułowe Katowice Montaż rusztowań modułowych Katowice

Rusztowania modułowe typ Plettac oraz rusztowania ramowe typ Plettac to w praktyce czysta efektywność. Pozwalają one na pełne korzystanie z dostępnej powierzchni roboczej. Dodatkowo możemy też postawić szalunki Domino Peri, które dzięki wykonaniu z wysokiej jakości materiałów zapewnią bezpieczeństwo i komfort pracy z perspektywy Twojego pracownika. Charakteryzują się one wysoką wydajnością oraz efektywnością. Na pewno wybierając nasze szkalunki bądź rusztowania ramowe zyskasz wiele korzyści. Szczególnie jeśli prowadzisz prace wykończeniowe na wysokości w okolicach Katowic. Nie będziesz czuł przez, że marnujesz swój budżet, a wręcz angażujesz go bardziej niż w 100%. Nasze rusztowania oraz usługa montażu to dobre i stosunkowo tanie rozwiązanie. Wystarczy doprecyzować w umowie oczekiwania w stosunku do jakości.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.