Rusztowania modułowe, ramowe typ Plettac, szalunki Trio, Domino Peri – Kraków

Czy wiesz od kogo zamówić lub wynająć rusztowania modułowe w Krakowie?

Praktycznie każdy przedsiębiorca budowlany staje w pewnym momencie przed koniecznością prac na wysokości. Właśnie dlatego zajmujemy się dostarczaniem zaplecza o różnej specyfikacji, charakteryzującego się wysoką wydajnością i wytrzymałością. Zapewnimy Ci rusztowania przemysłowe, rusztowania elewacyjne, rusztowania modułowe typ Plettac, oraz rusztowania ramowe na lata regularnego użytkowania. Korzystamy tylko z rozwiązań korzystnych z perspektywy kosztów koniecznych do poniesienia i relatywnie błyskawicznych w montażu. Dzięki szybszej realizacji po naszej stronie i demontażowi postawionego rusztowania bądź szalunków wpłyniesz możliwie pozytywnie na cały przebieg budowy niezależnie od czynników, których nie da się przewidzieć. Znaczną zaletą jest to, że możemy doprecyzować transport i realizację na terenie Krakowa lub okolic. Twoje projekty przy naszym udziale zostaną zrealizowane w wyznaczonym terminie. Ograniczamy w ten sposób m.in. możliwość wystąpienia po Twojej stronie niepotrzebnych kar umownych. W naszej ofercie znajduje się wiele rodzajów rusztowań. Przykładowo możesz przy swoich konstrukcjach wykorzystać rusztowania wolnostojące, rusztowania ochronne oraz rusztowania robocze. Nic też nie stoi na przeszkodzie, abyśmy zasugerowali Ci np. lepsze rozwiązanie, jeśli takie jest dostępne. Doradzimy Ci, czy zamiast powyżej wymienionych, nie efektywniej jest zastosować:

  • Rusztowania przejezdne,
  • Rusztowania podporowe,
  • Rusztowania fasadowe.

Rusztowania modułowe Kraków Montaż rusztowań modułowych Kraków

Rusztowania ramowe w Krakowie ze względu na praktykę i oszczędność czasu

Rusztowania modułowe i rusztowania wolnostojące dostępne są w różnych wariantach. Przykładem są m.in. rusztowania Plettac czy też rusztowania ramowe. Wszystkie z kolei posiadają nieco odmienną charakterystykę. Dopasujemy dla Ciebie konkretny typ, a także zapewnimy stosunkową szybkością montażu rusztowania. W przypadku modułowych wykorzystujemy ich konstrukcja w 100% co przekłada się na elastyczność w stosunku do różnych typów konstrukcji. Ogranicza to następnie konieczność dobudowywania następnych elementów od podstaw wraz z postępem prac. Wymaga to zastosowania elementów w postaci m.in.

  • Stempli budowlanych,
  • Szalunki Domino Peri,
  • Wież wyporowych,
  • Słupów żelbetonowych.

Ponadto łączenia i wzmocnienia dla rusztowań modułowych to rozbudowany katalog. Wchodzą w jego zakres schodnie, plandeki ochronne na rusztowanie czy ławy fundamentowe. Każde z nich ma swoje zadanie, które jest istotne z perspektywy bezpieczeństwa pracowników, jak i stabilności rusztowania Plettac. Podobną rolę pełnią szyby windowe, siatki ochronne na rusztowanie oraz podparcia stropowe. W zasadzie każde z wymienionych otrzymasz za naszym pośrednictwem, a także zastosujemy je, jeśli będzie to konieczne w przypadku wykończenia Twojego projektu zgodnie z planem.

Rusztowania modułowe Kraków – na co zwrócić uwagę?

Przede wszystkim na bezpieczeństwo. Jeśli pozwolisz nam postawić nasze rusztowania, to zagwarantujemy Ci, że będą one stabilne, a Twoi pracownicy nie będą musieli się obawiać o ryzyko. Rusztowania wolnostojącego to konieczne narzędzie przy każdym projekcie budowlanym. Zawsze trzeba wykonać jakieś prace powyżej poziomu gruntu. Tutaj sprawdzają się różne rusztowania ramowe. Szalunki z kolei to zupełnie co innego, ale równie niezbędnego. Zapewnimy Ci wszystko co wchodzi w kwestie dotyczące profesjonalnego zaplecza technicznego budowy, a w tym montaż i konserwację. Nasze rusztowania modułowe typ Plettac ułatwią Ci stawianie wszelkich budynków w okolicach Krakowa i nie tylko. Zaopatrzymy Twoj plac budowy również deskowania lub szalunki. Naprawimy też szalunki. Jeśli chodzi o temat rusztowań modułowych, rusztowań ramowych Plettac to jesteśmy jednym z kluczowych dostawców i montażystów w regionie.

Wydawałoby się, że rusztowania to prosta sprawa w montażu, jednak nic bardziej mylnego. Nie może postawić ich każdy. Wymagają doświadczenia wynikającego z praktyki. Stawiane przez nas Plettac rusztowania to gwarant, jeśli chodzi o sprawdzoną platformę do pracy dla operatorów i bezpieczeństwo. Dodatkowo nasze szalunki Domino Peri, rusztowania ramowe typ Plettac i szalunki Trio Peri to produkty najwyższej jakości posiadające odpowiednie atesty. Wybierane są zresztą tak często bez powodu.

Rusztowania elewacyjne Kraków Szalunki Trio i Domino Peri Kraków

Rusztowania modułowe z perspektywy ram i elementów łączących w Krakowie

Jeśli jeszcze nie zdecydowałeś czy warto nam zaufać to mamy jeszcze kilka argumentów. Bazowo nasze szalunki i rusztowania ramowe typ Plettac są wykonane z wysokiej jakości materiałów odpornych na przeciążenia. Nie trzeba też obawiać się o ich żywotność, gdyż regularnie czyścimy je i konserwujemy po każdym montażu. Zapewniamy 100% wysokie bezpieczeństwo na prawie każdym placu budowy, gdyż przeprowadzamy montaż rusztowań w oparciu o najmniejsze detale. Jeśli szukasz rusztowań modułowych typ Plettac, szalunków Trio Peri to jesteśmy dostępni dla Ciebie w okolicach Krakowa. Przetestuj w praktyce nasze możliwości!

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.