Rusztowania modułowe, ramowe typ Plettac, szalunki Trio, Domino Peri – Ostrzeszów

Które rusztowania modułowe wybrać dla swojej budowy w Ostrzeszowie?

Praktycznie każdy wykonawca korzysta z rozwiązań zewnętrznych, jeśli chodzi o pracę na wysokościach. Wynika to w głównej mierze z tego, że wynajem bywa tańszy niż zakup, a nie każda budowa wymaga korzystania ze specjalistycznych rusztowań modułowych typ Plettac. Jako właściciel firmy budowlanej przeprowadzającej realizacje na terenie Ostrzeszowa z pewnością szukasz właściwego zaplecza technologicznego. Częstym przykładem będą rusztowania modułowe. Niewielu deweloperów lub firm budowlanych posiada takie rozwiązania, gdyż nie należą one do tanich i zawsze generują pewne koszty stałe. Zapewnimy Ci więc niezawodny sprzętu do realizacji Twoich projektów . Otrzymasz od nas rusztowania ramowe, rusztowania modułowe typ Plettac, rusztowania ramowe typ Plettac, a także szalunki. Na tym jednak nasza oferta się nie kończy. Posiadamy szeroki asortyment sprzętu, który pozwala dopasować nasze poszczególne opcje do potrzeb praktycznie każdego klienta. W tym zakresie chodzi o wszelkie łączniki, dodatki i zabezpieczenia, takie jak słupy żelbetonowe czy stemple budowlane. Katalog ten jednak jest zdecydowanie bardziej rozbudowany, gdyż obejmuje również:

 • Deskowania,
 • Schodnia,
 • Szyby windowe,
 • Ławy fundamentowe,
 • Siatki ochronne na rusztowanie,
 • Plandeki ochronne na rusztowanie,
 • Wieże wyporowe,
 • Podparcia stropowe.

Wymienione powyżej elementy łączące i wzmacniające pozwalają na tworzenie konstrukcji ułatwiających pracę na wysokościach w Ostrzeszowie i okolicach. Natomiast na temat tego, co jeszcze może być Ci potrzebne lub okaże się przydatne z Twojej perspektywy – dowiesz się właśnie tutaj.

Rusztowania modułowe Ostrzeszów Montaż rusztowań modułowych Ostrzeszów

Czym charakteryzują się nasze rusztowania ramowe, szalunki Trio Peri i szalunki Domino Peri?

W tym aspekcie przede wszystkim przy każdej realizacji stawiamy stanowczy nacisk na bezpieczeństwo. Jeśli chodzi o rusztowania modułowe i sprzęt nasza firma jest jednym z najbardziej sprawdzonych wyborów w branży. W szczególności dotyczy to okolic Ostrzeszowa. Korzystamy z produktów o wysokiej jakości wykonania niezależnie czy są to rusztowania elewacyjne, rusztowania fasadowe czy też np. rusztowania przejezdne. Wybieramy jedynie spośród wyselekcjonowanych typów stawianych przez nas rozwiązań, do których zaliczamy także:

 • Rusztowania przemysłowe,
 • Rusztowania robocze,
 • Rusztowania wolnostojące,
 • Rusztowania ochronne,
 • Rusztowania podporowe.

Poświęcamy wbrew pozorom wiele uwagi oraz naszego czasu na dobór poszczególnych elementów naszej oferty w tym m.in. rusztowań ramowych. Przez to zapewniamy też zróżnicowane elementy konieczne z perspektywy łączeń czy bezpieczeństwa: siatki ochronne na rusztowanie, podparcia stropowe, schodnie, plandeki ochronne na rusztowanie oraz klasyczne szyby windowe. Stanowią one elementy, bez których dbają Twoi pracownicy po prostu nie wejdą bezpiecznie na wysokości i nie rozpoczną pracy. Przykładowo stemple budowlane, słupy żelbetowe czy wieże wyporowe dbają o trwałość i stabilność całej konstrukcji. Mamy świadomość i warto wskazać, że niestety są one po prostu konieczne.

Rusztowania elewacyjne Ostrzeszów Szalunki Trio i Domino Peri Ostrzeszów

Montaż rusztowań ramowych i rusztowań ramowych typ Plettac w Ostrzeszowie

Całość procesu stawiania rusztowań wymaga odpowiednich umiejętności oraz doświadczenia. O ile szalunki nie są już tak skomplikowane, to w przypadku montażu rusztowań zapewnimy Ci pełne wsparcie. Wbrew pozorom nie musi ono trwać długo, ale w trakcie stawiania trzeba zwrócić uwagę na wiele szczegółów, aby wszyscy mogli poczuć się na wysokości po prostu w 100% bezpiecznie. Możemy zaoferować Ci kompleksowe usługi montażu rusztowań, jak i naprawy szalunków. Do tego dzięki nam wykorzystasz pełen potencjał rusztowania przemysłowego, rusztowania elewacyjnego oraz rusztowania fasadowego Zapewniamy także rusztowania roboczego czy , rusztowania przejezdne i różnego typu rusztowania wolnostojące. Możesz dzięki naszej pomocy wręcz błyskawicznie rozpocząć realizację powyżej poziomu gruntu dzięki skorzystaniu z naszych rusztowań ochronnych, a także w szczególności rusztowań podporowych.

Poza usługami związanymi z rusztowaniami ramowymi typ Plettac, szalunkami czy rusztowaniami modułowymi typ Plettac dostaniesz od nas także szereg elementów niezbędnych przy ich stawianiu. Chodzi o m.in. szyby windowe, szalunki Trio Peri, ławy fundamentowe, szalunków Domino Peri, plandeki ochronne na rusztowanie oraz słupy żelbetonowe. Czy warto więc skorzystać z naszych rusztowań modułowych typ Plettac i nie tylko? Zdecydowanie! Oferujemy poza montażem szalunki, rusztowania ramowe i wszelkie usługi związane z ich obsługą. Niewykluczone jest również korzystanie z innych typów szalunków dostępnych za pośrednictwem naszej oferty. Skontaktuj się więc z nami i zapytaj o szczegóły. Postaramy się dopasować nasze możliwości bezpośrednio do potrzeb Twoich, jak i Twojego klienta! Sprawdź sam!

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.