Rusztowanie fasadowe PERI UP Easy

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo.

Dokumentacja techniczna

Zobacz szczegóły techniczne produktu.

Pobierz DTR

Rusztowanie fasadowe PERI UP Easy

Informacje ogólne

PERI UP Easy łączy bezpieczeństwo i opłacalność zastosowania. Rusztowanie charakteryzuje się niewielkim ciężarem, który w sposób decydujący wpływa na redukcję czasu montażu i demontażu. W związku z tym, że poręcz następnej kondygnacji montowana jest bez użycia dodatkowych elementów za pomocą ramy Easy, monter jest zabezpieczony przed upadkiem z wysokości na każdym poziomie, bez konieczności użycia środków ochrony indywidualnej w postaci szelek bezpieczeństwa. Warta podkreślenia jest kolejna zaleta systemu: dołączona do ramy Easy rozeta umożliwia jej łączenie z elementami konstrukcyjnymi rusztowania modułowego PERI UP Flex. Stwarza to możliwości szerszych zastosowań – również do skomplikowanych zadań.

Mniejszy ciężar
Szybszy montaż dzięki niewielkiemu ciężarowi poszczególnych elementów.

Większe bezpieczeństwo
Zabezpieczenie boczne bez konieczności stosowania dodatkowych elementów dzięki systemowej metodzie montażu z poręczą wyprzedzającą.

Szybki montaż
Standardowa konfiguracja bez łączników, z systemem szybkich zakotwień; montaż niemal nie wymaga użycia narzędzi.

Maksymalna uniwersalność stosowania
Połączenie z elementami systemowymi PERI UP Flex dzięki rozetom w ramach Easy.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.